Osakeyhtiöt ja säätiöt

Espoon asunnot Oy hallitus

jäsen
Jukka Vilske
jvilske@kolumbus.fi


varajäsen
Riikka Keskitalo
riikka.keskitalo@sdp.fi

Länsimetro Oy hallitus

jäsen
Hannele Kerola
hkerola@elisanet.fi


Elä ja Asu -seniorikeskuksen hallitus

jäsen
Helena Haapsaari
haapsaari.helena@gmail.com


Laurea-ammattikorkeakoulu Oy / Espoon-Lohjan alueneuvottelukunta

jäsen
Taru Salovaara
salovaarataru@gmail.com


Helsingin seudun kesäyliopistosäätiön hallitus

varajäsen
Helena Tiitinen-Levijoki
htiitine@gmail.com

Espoon Eläkekotisäätiön hallitus

jäsen
Pirkko Kuusela
pirkko.kuusela@gmail.com


Espoon kaupunginteatterisäätiön hallitus

jäsen
Helena Tommola
helena.tommola@espoo.fi


Suomen Kansallisooppera ja -baletti, hallintoneuvosto

jäsen
Markku Sistonen
markku.sistonen@espoo.fi


Helinä Rautavaaran etnografisen museon säätiön hallitus

jäsen
Maria Outinen
maria.outinen@gmail.com