Paikallisosastot


Keski-Espoon sosialidemokraatit
http://www.keski-espoondemarit.fi/
varapuheenjohtaja
Kalle Konttinen
kalle.konttinen@nls.fi

Nuuksion Työväenyhdistys

puheenjohtaja
Timo Rauhanen
trauhanen@elisanet.fi

Espoonlahden Demarit
www.espoonlahdendemarit.fi
puheenjohaja
Ida-Susanna Pöllänen
ida.s.pollanen@gmail.com

Suur-Leppävaaran Demarit
https://suurleppavaara.sdp.fi/
puheenjohtaja
Maria Outinen
maria.outinen@gmail.com

Etelä-Espoon Sos.Dem. Yhdistys

puheenjohtaja
Markku Sistonen
markku.sistonen@espoo.fi

Matinkylän Sosialidemokraatit

puheenjohtaja
Helena Tommola
helena.tommola@espoo.fi

Tapiolan Sosialidemokraatit

puheenjohtaja
Johanna Juselius
jjuselius@hotmail.com

Kauklahden Sos.dem. Yhdistys ry
Kerhotalo Puikkarin tiedustelut ja varaukset:
puheenjohtaja
Ritva Snabb
ritva.snabb@live.com
050 514 8985

Espoon Sos.dem. yhdistys

puheenjohtaja
Riikka Ahonvala
riikka.ahonvala@gmail.com

Köklaks Svenska Arbetarförening

ordförande
Tom Långsrtöm
tom.langstrom@gmail.com